Budowa domów w Warszawie i okolicach

Budowa domów jednorodzinnych

Budowa domów jednorodzinnych to jeden z najbardziej popularnych obszarów działalności wielu firm budowlanych. Jednocześnie takie zlecenia należą też do niezwykle trudnych realizacji. Specjaliści z EC Construction są w stanie zająć się kompleksowo zadaniem, od początkowego do ostatniego etapu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu rozwiązujemy problemy, nie generując ich. Pozwala to naszym klientom szybko i bez komplikacji cieszyć się z wymarzonych czterech kątów.

Budowa domów – pomoc w problemach z projektem

Zazwyczaj wszystkie prace rozpoczynamy od zapoznania się z projektem, jak również dokumentacją budowy. Domy jednorodzinne stawiamy zgodnie z założeniami klienta i przy konsultacjach z architektem. Dzięki temu każdy wzniesiony element oraz instalacja znajdują się dokładnie w tym miejscu, którego wymaga plan. W ten sposób unikamy też błędów konstrukcyjnych, a także gwarantujemy użycie materiałów wyszczególnionych w kosztorysie.

Budowa domów jednorodzinnych często opiera się na planach zakupionych przez Internet lub od innych inwestorów. Czasem może to doprowadzić do problemów z dopasowaniem rysunków i założeń konstrukcyjnych do innego miejsca czy uwarunkowań terenowych. Nie zostawiamy jednak z tym problemem żadnego z naszych klientów. W zakres usług naszej firmy wchodzi nie tylko budowa domów, ale także pomoc w problemach z projektem technicznym. Potrafimy też stworzyć dokumentację powykonawczą obejmującą wszystkie zrealizowane prace.

Kompleksowa budowa domów jednorodzinnych

Jednymi z najważniejszych cech, jakie określają naszą firmę, są profesjonalizm i kompleksowa realizacja usług. Budowa domów jednorodzinnych to zlecenia, którymi zajmujemy się od wielu lat, kompleksowo wykonując zlecone prace. Na usługi firmy może liczyć głównie Warszawa i okolice, jednak świadczymy usługi również na obszarze całego Mazowsza.

Nasza działalność w terenie rozpoczyna się już na etapie robót ziemnych przygotowujących fundamenty. Realizujemy projekty domów opartych na płytach fundamentowych lub ławach czy nawet słupach konstrukcyjnych. Na życzenie możemy zlecić badanie geodezyjne gleby, aby oszacować, czy wybrane rozwiązanie będzie całkowicie bezpieczne dla danego terenu.

Domy jednorodzinne wznosimy we wskazanej przez projekt budowlany konstrukcji. Najczęściej do budowania ścian stosuje się cegły lub bloczki silikatowe. Mamy jednak też doświadczenie przy stropach żelbetowych lub tych z płyt prefabrykowanych. W zakres naszej działalności wchodzi także budowa domów w konstrukcji szkieletowej, czyli tak zwanych kanadyjczyków. Wszystkie domy jednorodzinne stawiamy łącznie z zadaszeniem. Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem konstrukcji nośnej połaci dachowej, a także jej pokryciem. Dachy uzupełniamy też o system odprowadzania deszczówki i instalację odgromową. 

Przeprowadzana przez nas budowa domów jednorodzinnych kończy się oddaniem kluczy inwestorowi. Wewnątrz obiektów położona zostaje instalacja wodna, kanalizacyjna, elektryczna, a także gazowa. W razie potrzeby realizujemy wszelkie prace wykończeniowe, czyli malowanie, tynki dekoracyjne czy układanie podłóg.

Usługi przebudowy domów

Prowadzone przez naszą firmę prace nie ograniczają się tylko do wznoszenia nowych konstrukcji. Warszawa i okolice to obszar działalności firmy w zakresie przebudowy i ulepszania obiektów. Wykonujemy między innymi dobudówki do już istniejących budynków z zachowaniem wszystkich standardów oraz założeń projektowych. Nasi pracownicy mają też doświadczenie w dobudowach, które podnoszą domy jednorodzinne o kolejną kondygnację. 

Świadczymy usługi w zakresie przebudowy wewnętrznych przestrzeni domów jednorodzinnych. Na życzenie naszych klientów wykonujemy wyburzenia ścian działowych, a także modernizacji elementów nośnych. W zakres naszych usług wchodzi także termomodernizacja użytkowanych budynków i nowo powstających obiektów. Budujemy kompleksowe izolacje wodochronne, zajmujemy się przebudową konstrukcji dachowych. Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas działań, zapraszamy do kontaktu.