Generalne wykonawstwo

Generalny wykonawca to strona, która zawiera umowę z właścicielem nieruchomości i jest odpowiedzialna za kompleksową realizację prac oraz nadzór nad inwestycją budowlaną. Od podwykonawców, generalnego wykonawcę wyróżnia właśnie wyjątkowo wszechstronne podejście do procesu budowy. Korzystanie z tego typu usług ma wiele zalet. Nie tylko zwiększa bezpieczeństwo realizacji inwestycji czy skraca jej czas trwania, ale także zwalnia z konieczności poszukiwania wielu różnych specjalistów do przeprowadzenia poszczególnych prac. Nasza firma oferuje generalne wykonawstwo budowlane do różnego typu inwestycji realizowanych w Warszawie i okolicach. Zajmujemy się zarówno przedsięwzięciami prywatnymi, takimi jak budowa domów jednorodzinnych, jak i komercyjnymi, związanymi z obiektami firmowymi.

Generalny wykonawca – jakie ma obowiązki?

Generalne wykonawstwo budowlane obejmuje większość zadań, które są związane z powstaniem nowej nieruchomości lub remontem już istniejącego obiektu. Obowiązki generalnego wykonawcy to m.in.:

 • ustalanie terminów, budżetów i harmonogramu dostaw materiałów,
 • sprawdzenie dokumentacji projektowej danej inwestycji,
 • załatwienie wszystkich formalności związanych z budową i pozwoleniami na nią,
 • uzyskanie odpowiednich materiałów budowlanych,
 • dostarczenie na teren budowy odpowiednich maszyn,
 • koordynacja prac poszczególnych specjalistów, w tym elektryków czy hydraulików,
 • zagwarantowanie bezpieczeństwa prowadzonych działań.

Jako doświadczony generalny wykonawca, do naszych obowiązków zaliczamy również dopasowywanie prowadzonych prac do indywidualnych wymagań klienta oraz błyskawiczne rozwiązywanie problemów we wszelkich sytuacjach awaryjnych. Wyróżnia nas optymalne rozdzielenie zakresu obowiązków pomiędzy poszczególne ekipy budowlane, co prowadzi do skrócenia czasu realizacji inwestycji oraz zapewnienia najwyższej jakości wykonania.

Umiejętnie dobieramy materiały budowlane, aby zapobiec niepotrzebnym stratom. Prowadzimy inwestycję od początku do końca:

 • przygotowując teren do rozpoczęcia prac,
 • organizując niezbędne zaplecze,
 • realizując projekt,
 • oddając nieruchomość do odbioru.

Dysponujemy także nowoczesnymi maszynami i wyposażeniem, co pozwala nam działać w oparciu o niezawodne technologie.

Generalne wykonawstwo budowlane a kierownik budowy

Nasza firma zapewnia nie tylko kompleksową realizację inwestycji, ale również zatrudnia osoby, które posiadają niezbędne uprawnienia do pełnienia funkcji kierownika budowy. Nie trzeba więc specjalnie poszukiwać dodatkowego specjalisty, by spełnić ten prawny wymóg. Dzięki temu nasze prace przebiegają wyjątkowo sprawnie. Dbamy także o kwestie formalne – umowa z nami jest maksymalnie czytelna, dokładnie określa zakres planowanych robót oraz harmonogram realizacji inwestycji. Skutecznie zabezpiecza interesy klientów. Jeśli potrzebny Państwu doświadczony, profesjonalny oraz dotrzymujący terminów generalny wykonawca Warszawa i okolice – w tych obszarach możemy podjąć współpracę. Kompleksowo realizujemy zlecenia indywidualne i komercyjne.