Usługi remontowo-budowlane

Niezależnie od tego, czy potrzebne Państwu kompleksowe remonty w budynku prywatnym, firmowym czy instytucjonalnym, firma EC Construction zagwarantuje sprawne wykonanie najwyższej jakości prac. Zajmujemy się zarówno niewielkimi projektami, jak i zleceniami wymagającymi pełnego zakresu usług remontowo-budowlanych.

Konsultujemy się z klientem na każdym etapie prowadzonych działań, dbając o precyzyjne spełnianie wszystkich stawianych wymagań. Naszym atutem jest duże doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze technologiczne. Dbamy o to, by ukończyć wszystkie ustalone prace w terminie. Warszawa i okolice to teren, na którym zrealizowaliśmy już dziesiątki zleceń, zdobywając zaufanie wielu osób.

Prowadzimy remonty kompleksowo – od projektu, aż po wykończenie pod klucz

Dzięki temu, że wachlarz możliwości naszej firmy jest tak szeroki, nie muszą Państwo szukać kilku specjalistów do różnych działań. Zatrudniamy fachowców, którzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie zrealizują każde zadanie. Usługi remontowo-budowlane EC Construction obejmują m.in.:

  • malowanie,
  • gładzie,
  • układanie glazury i paneli,
  • systemy suchej zabudowy,
  • instalacje elektryczne i niskoprądowe,
  • hydraulikę,
  • wykończenie elewacji,
  • ocieplenie.

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju przeróbkami i modernizacjami – np. dostosowaniem lokali do potrzeb prowadzonej działalności czy zmianą układu pomieszczeń. Kompleksowo wykańczamy biura pod klucz. Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty – nawet możliwość kontynuowania prowadzenia biznesu w trakcie remontu, dzięki pracy bez pyłu. Gwarantujemy fachową pomoc w wyborze odpowiednich materiałów oraz proponujemy maksymalnie funkcjonalne rozwiązania.

Jesteśmy jedną z niewielu firm, która może zaoferować tak kompleksowe usługi remontowo-budowlane. To niezwykle komfortowa opcja dla każdego klienta – nie trzeba ustalać zakresu prac i terminów z kilkoma wykonawcami.

Usługi remontowe z gwarancją jakości – Warszawa i okolice

Zlecając prace firmie EC Construction, wybierają Państwo profesjonalistów, którzy cieszą się doskonałymi opiniami. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zatrudniamy wyspecjalizowanych fachowców, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej niestandardowe projekty remontowe. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji – dzięki temu mają Państwo pewność, że efekt wykonanej pracy będzie długo spełniał wszystkie oczekiwania. Jesteśmy również objęci sprawdzoną opieką ubezpieczeniową.

Jeszcze przed rozpoczęciem remontu można skorzystać z naszego doradztwa. Ustalimy plan pracy, wskażemy odpowiednie materiały budowlane i wykończeniowe oraz technologie, które warto zastosować. Kompleksowe remonty możemy prowadzić w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, budynkach firmowych, instytucjach publicznych czy zakładach w takiej lokalizacji, jak Warszawa i okolice.

Zapraszamy do kontaktu – błyskawicznie odpowiemy na Państwa pytania, umówimy termin rozpoczęcia prac i ustalimy szczegóły realizacji zlecenia. Wszystko na jasno określonych zasadach współpracy, z gwarancją satysfakcji. 

Wykończenia i remonty – nasze realizacje