g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Follow Us:
Wróć na górę
Image Alt

O firmie

  /  O firmie

O nas

Firma EC Construction oferuje pełen zakres usług z branży budowlanej, konstrukcyjnej, remontowej i adaptacyjnej . Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Wykonujemy stany surowe budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, realizujemy zadania konstrukcyjne i adaptacyjne. Podejmujemy się kompleksowych realizacji inwestycji od momentu otrzymania projektu do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Świadczymy pełen zakres prac remontowych, wykończeniowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Od malowania i systemów suchej zabudowy ścian i sufitów poprzez układanie podłóg, glazury czy gresu aż po prace na elewacjach, fasadach i tarasach.

Realizujemy wszelkie roboty z branży brukarskiej jak budowa podjazdów, parkingów, chodników, dróg osiedlowych i tarasów jak również roboty ziemne – odwodnienia i drenaże.

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia naszych klientów z świadczonych przez nas usług. Świadczone przez nas usługi cechują się wysoką jakością wykonania.

Rok założenia

2019

Lokalizacja

ul. Warszawska 66/1 ,
05-300 Mińsk Mazowiecki

EC CONSTRUCTION w liczbach

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

750
Zadowolonych Klientów
4
Lata na rynku

Nagrody

Orły Branży Budowalnej

GOLD

2022

Orły Branży Budowalnej

Laureat konkursu

2022.

Rzetelna Firma

od 2022.