g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Follow Us:
Wróć na górę
Image Alt

Realizacje

  /  Realizacje

Firma EC Construction oferuje pełen zakres usług z branży budowlanej, konstrukcyjnej, remontowej i adaptacyjnej . Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Wykonujemy stany surowe budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, realizujemy zadania konstrukcyjne i adaptacyjne. Podejmujemy się kompleksowych realizacji inwestycji od momentu otrzymania projektu do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Świadczymy pełen zakres prac remontowych, wykończeniowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Od malowania i systemów suchej zabudowy ścian i sufitów poprzez układanie podłóg, glazury czy gresu aż po prace na elewacjach, fasadach i tarasach.

Realizujemy wszelkie roboty z branży brukarskiej jak budowa podjazdów, parkingów, chodników, dróg osiedlowych i tarasów jak również roboty ziemne – odwodnienia i drenaże.

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia naszych klientów z świadczonych przez nas usług. Świadczone przez nas usługi cechują się wysoką jakością wykonania.

Nasze ostatnie realizacje

Skontaktuj się z nami

Przygotujemy dla Ciebie rzetelną wycenę i sprawdzimy w jaki sposób możemy pomóc!